17.09.19 wtorek

Szanowni Państwo,

 

Fundacja Pro Mathematica  oraz  Gmina Wrocław serdecznie zapraszają do udziału w warsztatach „Poznaj swoje talenty”, przeznaczonych dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych. Warsztaty realizowane  są w ramach miejskiego Programu „Edukacja Przedsiębiorczości”.

 

Celem zajęć jest rozwinięcie wśród młodych ludzi umiejętności dostrzegania szans i ich wykorzystania, oceny ryzyka i gotowości do jego podjęcia oraz kojarzenia faktów i wyciągania wniosków. Warsztaty zostały opracowane w oparciu o podstawę programową – mogą więc stanowić atrakcyjną formę uzupełnienia wiedzy przekazywanej w szkole podczas lekcji doradztwa zawodowego.

 

Podczas zajęć trwających 60 min zaplanowana jest dyskusja na temat planów życiowych, a także debata pobudzająca przedsiębiorczy potencjał wśród młodzieży. Warsztat będzie realizowany w oparciu o planowanie ścieżki edukacyjnej uczniów oraz późniejszej ich drogi zawodowej. W trakcie zajęć uczestnicy otrzymają narzędzie do autodiagnozy talentów inspirowane opisem Talentów Gallupa.

 

Zajęcia odbywają się przy ul. Duńskiej 9 we Wrocławiu, w siedzibie  Centrum Edukacyjnego WPT działającego na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego.

 

Udział w warsztatach jest nieodpłatny.

 

Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapisów na podany poniżej adres  mailowy – o zakwalifikowaniu się do uczestnictwa w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona!

 

Zajęcia będą się odbywały od września do grudnia 2019 r.

 

Projekt „Poznaj swoje talenty- warsztaty dla klas 7 i 8 szkół podstawowych” współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

 

Znalezione obrazy dla zapytania wrocław miasto spotkań